bod همکاران پیشین | مجله الکترونیکی قاب

همکاری‌ها تا کنون

 • “اولين تصوير من جوان بودن اين قاب مربعى شكل است، چه از نظر سن و سالى كه مجله دارد و چه از نظر افرادى كه فعاليت آن را آغاز كرده‌اند. جوان بودن مفاهيم زيبايى دارد؛ تلاش، نشاط، اميد، خلاقيت، پيشرفت، سليقه، انگيزه، هيجان، شور... و همه اين‌ها براى ساختنى بهتر.”
  مسعود کشمیری
  نقاش
 • مجله الکترونیکی قاب را اگر بخواهم در یک جمله کوتاه مقایسه کنم خواهم گفت، مجله‌ای است که مسئولین باهوشی دارد و درست منتشر شده است. می‌توانم بگویم که باعث دلگرمی هنرمندان جوانی‌ است که به راستی بعد از قرار گرفتن آثارشان در این مجله به دلیل شکل حرفه‌ای آن، بیشتر دیده خواهند شد و مشتاق‌تر از قبل به کار خود ادامه خواهند داد.
  مرتضی نیکوبذل
  عکاس
 • “به طور كلی هر چيزی كه در جامعه هنری خواستار پيشرفت و جذب مخاطب است، بايد از سواد كافی و بالا برخوردار باشد. مجموعه قاب از گرافيك خوبی برخوردار است و خوب ارائه شده است، اما بايد در جامعه هنر بيشتر ديده شود.”
  سهیل دانش‌اشراقی
  مدير هنرى، طراح كانسپت و تصويرگر
 • این مجله با تحلیل آثار، قدرت نگاه عکاسی از دریچه علمی و آکادمیک را فراتر برده و عکاسی را از بعد تجربی به بعد تخصصی سوق داده است. تمامی این موارد از نکات بسیار مثبت مجله پیش رو هستند و نمی‌توان چیزی جز این گفت.
  آی‌تای شکیبافر
  عکاس و مدرس
 • نشريه‌اى كه تلاش مى كند موجز و مفيد باشد. با ورق زدن اين نشريه بلافاصله متوجه دقت نظر و وسواس دست اندركاران آن براى بالا نگاه داشتن كيفيت از طراحى صفحات تا انتخاب
  فربد مرشد
  نقاش
 • قاب باید کرد آنچه را که جزئی از کل است و باید معنا داد آنچه را از جزء است. هرچه با چفت و بست محکم‌تر، محکم‌تر اجزا دور هم گرد می‌آیند. همین، باید درست دید.
  سعید کیائی
  منتقد
 • مجله خوبی است، گرافیک ساده و مناسبی دارد و چیزی که به نظرم می‌آید این است که به شکلی از هنرهای تجسمی توجه می‌کند که سلیقه مدیرمسئول و گردانندگان آن است. احساس می‌کنم از همه چی هست، مثلا توجه خاص به مستند یا فاین آرت و یا ... نشان دهد.
  مهدی وثوق‌نیا
  عکاس
 • در مجموعه قاب انگيزه لازم و كافی برای تولد مجله در ميان پديدآورندگان آن وجود دارد. خلاقيت در ارائه مطالب برای ارتباط نزديك‌تر با مخاطب در ميان انبوه بسيار نشريات آنلاين يكی ديگر از نكات مثبت «قاب» به شمار می‌رود. اما تداوم و استمرار در فعاليت‌های فرهنگی دشوارتر از آغاز و راه اندازی آن می‌باشد.
  حسن سربخشیان
  عکاس و روزنامه‌نگار
سازمان زیباسازی شهر تهران

سازمان زیباسازی شهر تهران

شهرام سیف هاشمی

شهرام سیف هاشمی

مجموعه آثار نقاشی مینا غازیانی در گالری اثر

گالری اثر

نمایشگاه «خارج ازخانه.درون» مجموعه آثار نقاشی مینا غازیانی

مینا غازیانی

گفتگو با محمدحسین غلام‌زاده در بخش روزنه

محمدحسین غلام‌زاده

گالری دنا

گالری دنا

آرش تنهایی

آرش تنهایی

رامتین زاد

رامتین زاد